0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Vidhen rrethojat e varrezave në Suharekë

Një person është ankuar në Policinë e Kosovës se në një fshat të Suharekës janë vjedhur rrethojat e varrezave.

Në raportin 24 orësh policor nuk është treguar se për cilin fshat bëhet fjalë, mirëpo është treguar se ngjarja dyshohet se ka ndodhur dje rreth orës 14:00.

“Ankuesi ka raportuar se persona të pa njohur kanë vjedhur rrethojat e varrezave të fshatit” – thuhet në njoftim.

Tutje u tha se në konsultim me prokurorin kujdestar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Sot bëhet publike vlera e koeficientit të pagave në mbledhjen e Qeverisë

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhje, ndërsa do të bëhet publike vlera e koeficientit të pagave. Mbledhja e Qeverisë do të mbahet në...

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali

Interi transferon 18-vjeçarin që kërkohej dhe nga Reali! Interi po shqyrton të gjitha mundësitë e merkatos përmes të cilave synon të sigurojë të ardhmen e...

Lajmet e Fundit