14.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Vjedhet vetura e parkuar para shtëpisë në Prizren

Një veturë me targa vendore është vjedhur në Prizren, teksa ka qenë i parkuar para shtëpisë së pronarit.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Sheshi i Lidhjes” rreth orës 10:20.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se të dyshuar të panjohur i kanë vjedhë veturën e tij me targa vendore e cila ishte e parkuar në rrugë para shtëpisë së tij. Ankuesi ka deklaruar se vetura ka qenë e hapur dhe çelësat kanë qenë në veturë”, njofton policia.

Më Shumë

Liria pret Fushë-Kosovën në duelin e skuadrave të fundit në tabelë, formacionet zyrtare

Liria do të përballet me Fushë -Kosovën në kuadër të xhiros së 22-të në Albi Mall Superligë. Është një përballje mes dy skuadrave të fundit...

Arrestohet një person në Prizren , dhunoi dhe kërcënoi një grua

Është arrestuar një burrë në Prizren, i cili dyshohet se ka dhunuar dhe kërcënuar vazhdimisht familjaren e tij. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i...

Lajmet e Fundit