16.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Vjedhje me vlerë 8 mijë euro në një shtëpi në Prizren

Një person ka njoftuar Policina e Kosovës se gjatë mbrëmjes personat të panjohur janë futur në shtëpinë e tij, duke i shkaktuar dëm në vlerë tetë mijë euro, sipas viktimës.

Personat e dyshuar kanë vjedhur një kamerë, dy bateri të kamerës, një aparat, një objektiv i aparatit fotografik dhe tri çanta të pajisjeve të cekura.

Vlera e gjësendeve te vjedhura sipas viktimës është rreth tetë mijë euro euro.

Rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Celine Dion anulon turneun botëror, shkak problemet shëndetësore

Këngëtarja 55-vjeçare anuloi edhe një herë turneun në Britaninë e Madhe dhe atë evropiane të premten mes luftës së saj me sindromën Stiff-person. “Ndërsa bota...

Djali raporton në policinë e Prizrenit se i është zhdukur baba

Një person është zhdukur në fshatin Lubiqevë të Prizrenit. Rasin në polici e ka raportuar djeli i të zhdukurit. Fsh. Lubiqevë, Prizren 26.05.2026-13:30. Me 27.05.2023 një...

Lajmet e Fundit