19.1 C
Prizren
E martë, 25 Qershor, 2024

Votojnë

Eqrem Kryeziu dhe MujaKandidati i PDK-së,për kryetar të Prizrenit, Ramadan Muja dhe ai i LDK-së, Eqrem Kryeziu kanë votuar në shkollën “Avdyl Frashëri” në lagjen “Ortokoll” në Prizren.

Dy kandidatët kanë mbetur në balotazh në zgjedhjet e 3 nëntorit. Ata kanë ftuar qytetarët që të shfrytëzojnë të drejtën e tyre të votës. Muja e Kryeziu kanë uruar që ky proces zgjedhor të shkojë në mënyrë të rregullt dhe pa ndonjë parregullsi./ PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

Lëshojmë me qira një lokal që ofron mundësi të pafundme për të realizuar idetë tuaja dhe për të zhvilluar biznesin tuaj. Ky lokal modern...

Sot temperatura deri në 33 gradë Celsius, mund të ketë edhe shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesëshme,të cilat siç thuhet në...

Lajmet e Fundit