13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Vranët me shi, ky është parashikimi i motit për sot

 

Temperaturat minimale zbresin në 4C e 5C, e ato maksimale gjatë ditë parashihet të jenë pak më të ulëta, deri në 6C e 9C.

Të dielen do të ketë edhe intervale me diell.

Dita e hënë fillon me ngrica, e më pas gjatë ditës mot më i butë me mundësi për riga lokale shiu.

Temperaturat maksimale edhe deri në 12C ditën e martë.

Më Shumë

Anthony Joshua synon të bëhet kampion sërish së shpejti dhe të pensionohet

Anthony Joshua synon të bëhet kampion i botës në kategorinë e rëndë të boksit sërish brenda 16 muajve të ardhshëm, por së pari i...

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Lajmet e Fundit