17.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Vritet me armë zjarri një shqiptar në Itali

Një shqiptar është vrarë me armë mbrëmë në Itali.

Mediet italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Castelnuovo Vai di Cecina, në provincën e Pizës. Persona të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të shqiptarit, identiteti i të cilit nuk është dhënë.

Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve të kësaj ngjarjeje.

Më Shumë

Latifi takon ministren Hajdari, flasin për investimet në Parkun Industrial në Opterushë

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, është takuar me ministren e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari, me të cilën ka biseduar për...

Këto fshatra e rrugë të Prizrenit do të mbesin pa rrymë

KEDS ka njoftuar për ndërprerje të energjisë elektrike në disa fshatra dhe rrugë të rajonit të Prizrenit. 29.09.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prizren 1. NS 110/35/10...

Lajmet e Fundit