5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Werderi nuk e zbret çmimin për Rashicën

Klubi gjerman do të synojë t’i arkëtojë deri në 25 milionë euro nga shitja e yllit kosovar në janar. 24 vjeçari pëlqehet më së shumti nga Aston Villa në Angli dhe nga Bayer Leverkuseni në GjermaniWerder Bremeni nuk e ka ndërmend të bëjë kompromise kur bëhet fjalë për shitjen e Milot Rashicës.

Klubi gjerman dëshironte ta shiste yllin kosovar edhe gjatë verës, por në fund nuk arriti marrëveshje me klubet e interesuara.E tash kur afati kalimtar i janarit po afron, është rikthyer në aktualitet çështja Rashica.

24 vjeçari pëlqehet më së shumti nga Aston Villa në Angli dhe nga Bayer Leverkuseni në Gjermani.

Më Shumë

Ministri Rifat Latifi ka dhënë dorëheqje (Dokument)

(I plotësuar) Rifat Latifi të enjten ka dhënë dorëheqje nga pozita e ministrit të Shëndetësisë. Telegrafi ka siguruar letrën e dorëheqjes që Latifi ia ka...

“Jo për ju, por për të mbrojtur flamurin”

Kombëtarja shqiptare po kalon një periudhë të vështirë. Kuqezinjtë zhgënjyen totalisht në këtë edicion të Nations League, duke u renditur në vendin e 3-të. Në...

Vranët dhe me shi

Lajmet e Fundit