-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Zbulohet vajza super seksi që do të futet në “Për’puthen”

Prime-n e fundit të “Për’puthen” u bënë dy hyrje të reja.

Njëra ishte Ana Gjini, ndërsa tjetra u prezantua vetëm nga zëri pasi iu fsheh fytyra.

Ajo realizoi një takim me Erionin duke zbuluar detaje nga vetja por jo identitetin.

U tha se ditën e sotme vajza do të bëhet pjesë e studios dhe do të zbulohet si duket por ndjekësit nuk presin aq shumë.

Në rrjet tashmë po qarkullojnë fotografi të 21-vjeçares, e cila quhet Alesja Hoxha.

Më Shumë

Enca shfaqet provokuese në pozat në bikini

v Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca arrin që të tërheqë vëmendje në mënyra të ndryshme. Ajo vazhdimisht është e komentuar për postimet në rrjetet sociale...

Shtatë raste të dhunës, dy prej tyre në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar së në 24-orëshin e fundit janë raportuar për shtatë raste të dhunës në familje. Ku dy prej tyre ishin në...

Lajmet e Fundit