24.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Zhduken dy të mitura në Prizren

Dy meshkuj kosovarë në Prizren kanë njoftuar policinë se vajzat e tyre të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tyre.

Rasti është në hetime.

Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "TIK TAK DEPPO JOGURT 3.2% MU/1L 0,99 -10% 089€ 89€ mu kualitet çdo ditë jogurt jogu TARANI SAUVIGNON VINOVALIE-MALBEC -MALBEC 750ML 7,99 -26% 589€ TARANI FEFERON FEFERNDJEGES DJEGES 720ML 1,39 -29% 0,99€ FEFERONI TABLETA PER ENELARESE XXXLrac CRYSTAL CRYSTAL/ 100C0P 9,99 -20% 799€ INT Oferta vlen vetëm sot 22.01 100?"

Kurti në hapjen e Lojërave Parasportive: T’i mbështesim personat me nevoja të veçanta

Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka marrë pjesë në hapjen e Lojërave Parasportive “Kosova 2023”, të organizuara nga Komiteti Paralimpik i Kosovës. Kurti tha se...

Kurti: Në Bruksel u ekspozova para një skenari të dizajnuar nga Miroslav Lajçak, kishte koordinim mes tij dhe Vuçiqit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në një konferencë për media ka thënë se në takimin e 14 shtatorit në Bruksel ka refuzuar që marrëveshja...

Lajmet e Fundit