2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Kanoset zyrtari i Gjykatës Themelore në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Prizren është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka kanosur viktimën mashkull kosovar, zyrtar në Gjykatën Themelore në Prizren.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Sponsorizuar

? ????? ??? produktet nga oferta TIK TAK i gjeni me çmimet më të mira
? Nxitoni, oferta vlen vetëm me datë 22.01
#zbritje #oferte #supercmime #superoferta #tiktak

Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti që thotë "TIK TAK DEPPO JOGURT 3.2% MU/1L 0,99 -10% 089€ 89€ mu kualitet çdo ditë jogurt jogu TARANI SAUVIGNON VINOVALIE-MALBEC -MALBEC 750ML 7,99 -26% 589€ TARANI FEFERON FEFERNDJEGES DJEGES 720ML 1,39 -29% 0,99€ FEFERONI TABLETA PER ENELARESE XXXLrac CRYSTAL CRYSTAL/ 100C0P 9,99 -20% 799€ INT Oferta vlen vetëm sot 22.01 100?"

Më Shumë

Prizreni triumfon në derbin ndaj Bashkimit

Derbi i qytetit i ka takuar Proton Cable Prizrenit, që shënoi fitore ndaj Bashkimit me shifrat 90:82 (18:26, 24:20, 25:23, 23:13), në xhiron e...

Zbulohen datat dhe oraret e ndeshjeve të Shqipërisë në Euro 2024

UEFA ka zbardhur edhe oraret e sfidave të finaleve të Europianit “Gjermani 2024”. Kjo, pas hedhjes së shortit dhe përcaktimit të datave të ndeshjeve. Shqipëria do...

Lajmet e Fundit