15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Zhduket një person në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një person në Prizren dhe rastin e ka lajmruar babai i të humburit.

“Ankuesi ka raportuar se djali i tij ka dalë nga shtëpia që nga data 30 prill , në ora nëntë të mengjesit dhe nuk është kthyer më”, njofton Policia.

Njësiti policor po merret me hetimin e rastit. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

Ky është pozicioni perfekt në seks për çiftet dembele që duan të kënaqen pa u lodhur shumë

Cili është pozicioni më i mirë pa shumë përpjekje fizike? Bërja e dashurisë do të jetë edhe më e zjarrtë dhe më emocionuese – dhe...

Lajmet e Fundit