0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Zhduket një vajzë në Prizren

Një femër ka raportuar se mbesa e saj (fëmijë), ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 09:30 në rrugën “Ali Hadri”, në Prizren.

Tutje sipas raportit bëhet e ditur se ankuesja ka thënë se mbesa e saj ka dalë dhe herë tjetër nga shtëpia, por është gjetur nga policia.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se mbesa e saj-fëmijë, ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Sipas ankueses viktima ka dalë edhe herëve të tjera nga shtëpia, por është gjetur nga policia. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Më Shumë

Kurti kujton 25 vjetorin e sulmit të dytë të forcave të Serbisë mbi Jasharajt: Përkulje me nderime të thella për qëndresën e tyre

Kryeministri Albin Kurti përmes një shënimi në Facebook ka përshkruar kronologjinë e ngjarjeve të 22 janarit të vitit 1998, që njihet si sulmi i...

Giroud: Dua ta përfundoj karrierën në Milan

Futbollisti francez, Olivier Giroud, ka thënë se dëshiron ta vazhdojë kontratën me Milan-in edhe për një sezon dhe ta mbyllë karrierën me kuqezinjtë. Në një...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit