7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Zhduket një vajzë në Rahovec

Një vajzë nga Rahoveci është zhdukur që nga dita e shtunë.

Rastin në polici e ka paraqitur babi i saj, i cili ka thënë se nuk ka njohuri për vendndodhjen e vajzës së tij.

“Më 08.05.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, njofton policia. /Telegrafi/

Më Shumë

114 vjet nga vdekja e shkrimtarit të shquar Mark Twain

Samuel Langhorne Clemens (30 nëntor 1835 – 21 prill 1910) njihet me emrin Mark Twain (Mark Tuejn), ishte një autor dhe humorist amerikan. Ai...

Rike Roçi i jep fund lidhjes: Mbaroi sapo dola

E ftuar në ‘Wake Up’ mëngjesin e sotëm ishte Rike Roçi, e cila është eliminuar së fundmi nga formati më i ndjekur ‘BBV3’. Ajo ka...

Lajmet e Fundit