11.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Zhduket një vajzë nga Malisheva

Një vajzë nga Malisheva është raportuar e zhdukur në polici nga motra e saj.

Ajo ka deklaruar se nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë: 

PERSON I ZHDUKUR/Malishevë, 02.08.2023-18:15 Ankuesja femër  kosovare ka raportuar se motra e saj  kosovare ka dalur nga shtëpia dhe  nuk dihet vendndodhja e saj. Rasti në hetime.

Më Shumë

Këngëtarja e njohur ndahet nga i dashuri i saj 30 vjet më i ri

Madonna është ndarë nga i dashuri i saj 35 vite më i ri. Kështu bëjnë të ditur mediat e huaja, gjersa thonë se kjo ndodhur...

Haliti e mohon së Vataj do të kalojë në AAK: Të palëkundur në rrugëtimin e përbashkët politik

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti, ka mohuar mundësinë se ish-deputeti i kësaj partie, Ramë Vataj, do të kalojë në AAK. Në profilin e tij në...

Lajmet e Fundit