-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

“Zogu më i mirë prej krejtve”, në skena të nxehta me Getoarin

tuna-e1405272075552Shumë shpejt do të lançohet kënga më e re e këngëatres Altuna Sejdiu, e cila këtë herë vjen në një bashkëpunim me reperin e njohur kosvar Getoar Selimin.

Pritet që klpi të ketë shumë skena të nxehta, pas superprovokimit të vjetshëm të Tunës si “zogu më i mirë prej krejtve” në këngën Fenix.

Nga mediat kosovare mësohet se ky klip është xhiruar në Turqi, ndërsa për imazhin e Tunës është kujdesur një prej stilisteve të imazhit më prestigjioze në industrinë amerikane të muzikës, Sharon Baodie.

Mbetet për tu parë nëse me këtë projekt Tuna do të mbetet në lartësinë e vjetshme në hapësirat e faqeve rozë.

Më Shumë

Prizren: Digjet një shtëpi, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar si pasojë e një zjarri që e ka përfshirë një shtëpi në Prizren. Viktimat janë të dërguar për trajtim në spital. Rasti...

Rahovec: Arrestohet një i dyshuar për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm

Policia në Rahovec njofton se kanë kryer kontroll në tri lokacione mbi dyshimin për organizim të skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm dhe se...

Puhi

Lajmet e Fundit