5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

12 persona kapen duke luajtur bixhoz në Prizren

12 persona janë intervistuar dje nga policia në Prizren pasi janë kapur duke luajtur bixhoz.

Në raportin e policisë thuhet se me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është arrestuar dhe u dërgua në mbajtje, kurse të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt, transmeton Klankosova.tv

Më Shumë

Lajmet e Fundit