16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Vetaksidentohet një veturë në Gjonaj të Hasit

Një veturë është vetaksidentuar në fshatin Gjonaj të Hasit.

Vetaksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitëses.

Një pasagjer ka marrë lëndime trupore.

“Është raportuar se e dyshuara femër kosovare duke drejtuar automjetin e saj nga pakujdesia ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rruge. Përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar një mashkull kosovar (pasagjer ) i cili ka pranuar trajtim mjekësor. Rasti vazhdon të hetohet”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Foloilistrim

Më Shumë

Prizren, pesë aktakuza kundër pesë personave

Prokurori i Shtetit njofton se nga prokuroritë themelore janë ngritur 41 aktakuza kundër 48 personave, për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të...

Zhur, zihet duke nxjerrë gurë në gurishtë

Të hënën në fshatin Zhur të Prizrenit një person është zënë duke nxjerrë gurë në mënyrë të paligjshme nga gurishta. “Raportohet se një i dyshuar...

Lajmet e Fundit