16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Plagoset nga një plumb qorr një grua në Prizren

Një grua është goditur nga një plumb qorr, derisa ishte afër një parkingu te tregu ‘Fatoni’ në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash, me ç’rast Policia dhe Emergjenca janë në vendin e ngjarjes.

Kështu ka bërë të ditur një sinjalizues i Sinjalit, i cili ka dërguar edhe pamje. Rastin e ka konfirmuar edhe Policia, teksa s’kanë dhënë detaje të tjera.

Më Shumë

Duda Balje zhgënjehet me Kurtin, Lumir Abdixhiku ia hapë dyert e bashkëpunimit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka pritur sot në zyrat e LDK-së deputeten e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje. Sipas njoftimit të...

Ish-komandanti i UÇK-së ftohet nga Specialja, reagon fshati Mushtisht

Ish-komandanti i Zonës Operative të Pashtrikut, të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Sadik Halitjaha, disa ditë më parë ka pranuar ftesën që të paraqitet në...

Lajmet e Fundit