19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

778 raste aktive me COVID-19

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 778 raste.

Deri tani janë shënuar 271,680 raste me këtë virus, janë shëruar 267,708 raste, si dhe kanë vdekur 3,198.

Më Shumë

Prizren/ Kurti mori pjesë në shënimin e ditëlindjes së 81-të të profesorit dhe mendimtarit politik, Ukshin Hoti

Me rastin e shënimit të ditëlindjes së 81-të të profesorit dhe mendimtarit politik, Ukshin Hoti, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, mori sot...

Eurosport Italia për Shqipërinë: Skuadër ambicioze, kujdes nga Broja

'Eurosport Italia’ të martën vjen më një shkrim të gjatë për Kombëtaren shqiptare në prag të duelit me Italinë. Shqipëria dhe Italia do të ndeshen...

Lajmet e Fundit