10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Sot mot me diell e vranësira të pjesshme

Sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme.

Mëngjesi, sikur edhe ditëve të tjera, do të jetë me ngrica të dobëta , ndërsa gjatë ditës, temperaturat do të rriten.

Minimalet pritet të shkojnë deri në minus katër gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës deri në tetë gradë Celsius, sipas parashikimit nga Instituti Hidrometeorologjik

Më Shumë

Pajtimi dramatik i Wanda Narës me Mauro Icardi!

Mauro Icardi u kthye në Turqi dhe e bëri këtë pa shoqërinë e Wanda Nara. Por kjo nuk do të thotë se ata kanë...

Del videoja, momenti kur ish-nxënësja hyn me automatik në shkollë dhe vret 6 persona në SHBA

Tre të rritur e tre fëmijë të moshave 8-9 vjeç u vranë gjatë të shtënave me armë në një shkollë private të krishterë në...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit