11.8 C
Prizren
E hënë, 15 Prill, 2024

Banorët të pakënaqur me Luizin, nisin protestën

Dy banorët, Bledi dhe Dea kanë nisur të parët një protestë për rrëzimin e kryeministrit, që këtë rol e luan Luizi.

Dyshja ftuan edhe Kiarën që të bëhej pjesë e protestës, e cila kishte si synim “mbrojtjen” e gjumit të mëngjesit, por Kiara u shpreh se nuk e ka problem gjumin sepse ajo zgjohet herët.

Kurse, Deamishel tha se distanca e Kiarës, tregon se ajo është e korruptuar.

 

 

Dea dhe Bledi morën tenxheret dhe tiganët në kuzhinë dhe shkuan te Luizi, për të kërkuar dorëheqjen e tij.

Ky i fundit u ngrit nga krevati dhe u largua, duke iu shmangur protestës.

Protestës iu bashkua edhe Nita dhe së bashku me Bledin e Dean, shkuan te shtrati i Elvisit, i cili mban postin e Ministrit të Jashtëm dhe pranë Efit që është Kryeparlamentare, për të kërkuar dorëheqjen e tyre.

Më Shumë

Këngëtari mesazh shqiptarëve: Kërkoj falje që Greqia ju ka lënduar!

Këngëtari grek, Andonis Remos, ka performuar mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kongreseve, Tiranë. Pas performacës këngëtar ka mbajtur një fjalim të shkurtër, ku...

Lumbardhi dhe Kaderi shkojnë ta shohin Vedat Muriqin në stërvitje të Mallorcas

Çifti Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj prej disa ditësh ndodhen në Spanjë. Përveç kohës së mirë që po kalojnë së bashku, ata janë përfshirë edhe...

Lajmet e Fundit