19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Tjetër çift në BB? Dea Mishel në dush me Kristin – PAMJE

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

Teksa Kristi ka qenë duke bërë dush, Dea Mishel e ka ndihmuar atë të pastronte qafën dhe kokën, pasi e kishte të vizatuar.

Çift i në BB? Dea Mishel në dush me Kristin

Një gjë e tillë i ka habitur ndjekësit, e kjo jo vetëm prej afrimitetit që të dy kishin, por edhe sepse Kristi ka lejuar një gjë të tillë.

Çift i në BB? Dea Mishel në dush me Kristin

Theksojmë se më herët Dea ka thënë se ka tension në momentin kur i afrohet Kristi.

Më Shumë

Vedat Muriqi kërkon sonte suksesin historik

Në Sevilla, Ath. Bilbao dhe Mallorca do të dikutojnë trofeun e parë sezonal në Spanjë, me të dyja skuadrat që do të vendosen përballë,...

Ylli – Bashkimi, çerekfinalja e parë e ‘Play-off’-it

Bashkimi sot do të fillojë rrugëtimin e tij në "Play-Off" të Prince Caffe Superligës. Rivali i parë i fazës çerekfinale është skuadra e Yllit, i...

Lajmet e Fundit