3.8 C
Prizren
E martë, 27 Shkurt, 2024

Rahovec: Një grua raporton se po kanoset nga ish-bashkëshorti

Një grua në Rahovec ka raportuar në polici se në vazhdimësi është duke u kanosur verbalisht nga ish-bashkëshorti i saj.

Organet e rendit njoftojnë se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Gresa Behluli reagon pas aksidentit të babait të saj

Ditën e djeshme është goditur nga një veturë Hajrush Behluli, bashkëshorti i këngëtares Shkurte Fejza. Gresa Behluli ka dal me një reagim në “Facebook”, ku...

Davies arrin marrëveshjen personale me Reali

Gazetari i njohur gjerman i merkatos, Florian Plettenberg, ka njoftuar se Real Madrid po punon për një tjetër transferim të madh. Pas marrëveshjes për Kylian...

Lajmet e Fundit