22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Një muaj pas humbjes nga Usyk – Tyson Fury shihet shumë i dehur, goditi shtyllën me kokë posa doli nga lokali

Një muaj pasi humbi nga Oleksandr Usyk në luftën për kampionin absolut të botës në peshat e rënda, Tyson Fury u desh të nxirrej nga kafeneja nga miqtë e tij pasi ishte nën efektin e alkoolit.

 

“Gipsy King” piu jashtëzakonisht shumë në një bar në Morecambe dhe u përcoll nga vendi nga dy roje sigurie.

Nuk kishte asnjë problem përveç se boksieri ra në gjunjë para kafenesë dhe më pas, pasi u ngrit, goditi kokën në një shtyllë dritash në rrugë.

Pas incidentit ka folur edhe një mik i tij i cili ka sqaruar situatën.

“Kampioni nuk ka pirë për një vit dhe tani ka pirë shumë dhe nuk ndihej mirë”, tha një nga miqtë e tij.

Gjithçka “përshkallëzoi” menjëherë në rrjetet sociale dhe disa komentuan se ai ende ndihet i tronditur nga grushtet e Usykut. /Telegrafi/

Më Shumë

Projekti i bashkëfinancuar i mbjelljes së boronicës në Prizren: 2.4 hektarë të mbjella me sukses

Projekti i bashkëfinancuar nga Drejtoria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural për mbjelljen e boronicës po vazhdon me sukses në territorin e Komunës së Prizrenit....

Sot mbyllet edicioni i 24-të i Panairi të Librit

Për pesë ditë me radhë po mbahet edicioni i 24-ët i Panairit të Librit në Prishtinë. E sot është dita e fundit ku të interesuarit...

Lajmet e Fundit