16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

6+ takohet edhe me Bllokun

ramushi, limaj  mustafaKoalicioni LDK-AAK-Nisma në këto momente janë duke zhvilluar një drekë pune me grupin 6+ bëjnë të ditur burime të Gazetës Express brenda takimit.

Kjo mbledhje ka ndodhur menjëherë pas një takimi të zhvilluar ndërmjet Hashim Thaçit dhe grupit 6+ para rreth një ore.

Përdorimi i drejtë i përemrave pronorë

Eroll Sejdiu Në vetën e parë e të dytë, kur prona është në numrin njëjës, nuk përdoren nyjat: i,e. Prandaj themi: shoku im, shoku...

Kiara shfaqet me një stil krejt ndryshe, por nuk i paska aspak hije asaj

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun. Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin. Kiara është...

Lajmet e Fundit