28.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Kompleksi afarist-banesor ‘Newco Elan’ , po e ndryshon përvojën e banimit në Prizren.

Ky kompleks ofron banesa me cilësi të lartë të banimit, duke ju ofruar një jetë të rehatshëm në qytetin historik të Prizrenit.

Ju, si klientë tanë, keni fuqinë për të zgjedhur tipin e banesës që plotëson plotësisht nevojat tuaja individuale.

Në Kompleksin ‘Newco Elan’, nuk është vetëm një banesë – është një përvojë e personalizuar e banimit.

Përfitoni nga cilësia dhe komoditeti që ofrojmë. Për më shumë informacione dhe për të rezervuar banesën tuaj të re në qytetin e kulturës, na kontaktoni në detajet e mëposhtme:

Rruga Tirana, Prizren

Telefon:
+383 46 139 999
+383 46 149 999
Email: [email protected]

Bëhuni pjesë e rrugëtimin tonë drejt një jete më të mirë në Kompleksin ‘Newco Elan’.

Ju mirëpresim !

 

 

 

 

 

Më Shumë

Kurti në Malishevë, i hip kombajës për korrje-shirje

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar vizite tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural,...

Debutimi i Frank Sinatrës më 13 korrik 1939

Së bashku me grupin e Harry James, debutoi me incizimin e tij të parë më 13 korrik 1939, ku më pas u bë shumë...

Lajmet e Fundit