18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

A rezultoi në një martesë të fshehtë propozimi i ASAP Rocky-t për Rihannën?

Fansat po aludojnë se ASAP Rocky dhe Rihanna janë martuar fshehurazi, pasi reperi publikoi projektin e tij më të fundit muzikor i cili përmban fragmente të një ceremoni martese.

Të enjten, Rocky publikoi një videoklip për këngën e tij të re “DMB”, dhe menjëherë pas shfaqjes së tij, fansat filluan të spekulojnë nëse Rocky dhe Rihanna janë martuar apo jo në jetën reale.

Këngëtarja e hitit “Diamonds” dhe partneri i saj ishin fotografuar vitin e kaluar kur po xhironin videon e këngës. Ndërsa fotot e tyre u bënë virale në atë kohë, askush nuk e dinte domethënien e tyre.

Tani, me përfundimin e klipit, fansat arritën të shohin se çfarë skena kishte. Në njërën prej tyre, shihet Rocky teksa i propozon miliarderes në një mënyrë unike, pasi kishte grila ku shkruhej: “Martohu me mua”.

Rihanna gjithashtu shfaqet me grilat e saj ku shkruan: “Po”. Gjesti që u kap në video e kishte bindur shumëkë se mund të ishin fejuar dhe të ishin martuar fshehurazi.

Rihanna dhe ASAP Rocky ne nje skene te klipit
A u martuan dyshja?

Jo, Rihanna dhe ASAP Rocky nuk u martuan. Një burim pranë çiftit e ka konfirmuar këtë për gazetën “TMZ”. Burimi pohoi se e gjithë kjo është bërë për argëtim.

Në një nga intervistat, Rihanna zbuloi se ajo dhe ASAP Rocky u bënë të afërt gjatë pandemisë. “Më pëlqejnë gjërat e thjeshta, por edhe aventurat madhështore. Thjesht ndihem sikur mund të kaloj gjithë jetën pranë tij”, ka thënë ajo.

 

Më Shumë

Kurti: U pajtova që situata në Veri të qetësohet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka shkruar në llogarinë e tij në Twitter, se në një telefonatë me kryediplomatin italian, Antonio Tajani, ka shprehur...

SHBA-ja me “sanksione” Kosovës: S’ka ndihmë me shtetet mosnjohëse, përjashtim nga Defender Europe

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Jeffrey Hovenier, u ka thënë përfaqësuesve të disa medieve kosovare, se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ”duhet ta kuptojë se...

Lajmet e Fundit