36.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Adelina nuk po i ndalë pushimet, por sot zbulon di?ka më shumë se herave të tjera

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj.

Por, duket se bukuroshja po e vazhdon jetën e saj si mos më mirë, madje gjatë gjithë kohës në pushime.

Sot, ajo ka zbuluar se pushimet po i kalon bashkë me motrën e saj./ORAinfo/

Më Shumë

Spanja, kampione e Evropës

Spanja është kampione e Euro 2024 pasi ka mposhtur në shifrat 2 me 1 Anglinë. Në këtë mënyrë, Spanja rrëmbyen për herë të katërt...

Në Prizren u promovua romani “Hanifja” i autorit Ramadan Reshitaj

Romani "Hanifja" i autorit Ramadan Reshitaj u promovua në Prizren. Shkrimtarët këtë roman të Reshitajt e kanë krahasuar me romanin "Malësorja" të Nazmi Rrhamanit. Redaktori...

Lajmet e Fundit