12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Aksident në autostradën Prishtinë-Prizren, policia dhe ambulanca në vend të ngjarjes

Numri i madh i aksidenteve në trafik po vazhdon të jetë shqetësues. Çdo ditë raportohet për aksidente të shumta në komunikacion dhe në të shumtën e rasteve shkaktohen si pasojë e pakujdesisë së shoferëve gjatë vozitjes, duke rrezikuar kështu jetën e tyre dhe të pjesëmarrësve tjerë në trafik.

Një aksident i tillë ka ndodh edhe mëngjesin e sotëm në autostradën Prishtinë-Prizren.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Aksidenti ka ndodh saktësisht në para daljes për në Malishevë.

Në vend të ngjarjes janë Policia dhe Ambulancat, ndërkohë ende nuk dihet për dëmet e shkaktuara.

Më Shumë

Lajmet e Fundit