12.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Aksident në rrugën Xërxë-Rahovec, ka të lënduar (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur në rrugën Xërxë-Rahovec.

Sipas lexuesve të Klankosova.tv si pasojë e këtij aksidenti ka edhe persona të lënduar.

Klankosova.tv ka kontaktuar edhe me Policinë e Kosovës në Gjakovë për të marrë detaje lidhur me rastin dhe është në pritje të një përgjigje.

Më Shumë

Murati: Deri tani kemi alokuar 60 milionë euro për rrymën, çmimi për kilovat është më i lirë se në Shqipëri

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka bërë të ditur se rrymën e kanë subvencionuar me 60 milionë euro deri tani nga...

Mes vërshimeve e varfërisë, bujku nga Krusha e Rahovecit: Kam humbur 20 mijë euro nga përmbytjet

Në rrugën kryesore që të dërgon nga Gjakova për në Prizren, udhëtarët kalojnë përmes fshatit Krushë të Rahovecit. I njohur për bujqit e devotshëm,...

Lajmet e Fundit