15.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Aksident i rëndë në Rahovec, lëndohet një person

?Aksident shiritatNjë aksident i rëndë ka ndodhur në Rahovec. RahovecPress merr vesh se në këtë aksident ka një person të lënduar rëndë, i cili është dërguar në spital për trajtim urgjent.

Aksidenti ka ndodhur afër restorant “Haxhijaha”. Në këto momente Policia ka dalë në vendin e ngjarjes./RahovecPress/

Më Shumë

Kurti: Ekziston marrëveshja, kemi nevojë për zbatim të saktë dhe të shpejtë të saj

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë se Marrëveshja e Ohrit duhet që të fillojë të zbatohet sa më shpejtë. Ai, në një konferencë për...

24 vjet nga masakra e familjes Berisha në Suharekë

24 vjet më parë, forcat serbe, fillimisht kishin shtënë me armë zjarri në drejtim të rreth 50 anëtarëve të familjes Berisha në Suharekë e...

Lajmet e Fundit