-1.2 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Aksident trafiku në Prizren, lëndohet një fëmijë

Një aksident trafiku ka ndodhur dje rreth orës 17:15 në rrugën “Wesli Clark” në Prizren, raporton PrizrenPress

Një automjet i udhëtarëve ka goditur një fëmijë, ku si pasojë e lëndimeve i mituri është dërguar për tretman mjekësor.

“Ka ndodhur një aksident trafiku ku të përfshirë ka qenë një automjet i udhëtarëve dhe një këmbësor. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar viktima mashkull fëmijë i cili pas tretmanit mjekësor është liruar për në shtëpi. Rasti në procedurë të rregullt”, njofton policia./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Brighton refuzon ofertën e dytë të Arsenal-it për Caicedo-n

Arsenali-t i është refuzuar edhe oferta e dytë për të nënshkruar mesfushorin e Brighton & Hove Albion, Moises Caicedo, thotë Sky Sports. Caicedo, 21 vjeç,...

Deputetja shqiptare në Kroaci reagon ndaj presidentit kroat lidhur me Kosovën

Deputetja shqiptare në Parlamentin e Kroacisë, ka reaguar pas deklaratave jo-diplomatike të presidentit kroat Zoran Millanoviq. Deputetja Ermina Lekaj Prljaskaj në një postim në Facebook,...

Lajmet e Fundit