15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Aksident trafiku në Prizren, një i lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në rrugën e Ulqinit në Prizren, raporton PrizrenPress.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, aksidenti ka ndodhur në mes të një veture dhe një motoçiklete.

Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i motoçikletës ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti pas pranimit të tretmanit mjekësor lirohet në shtëpi./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Moti sot: Me diell dhe vranësira që do të fillojnë nga gjysma e ditës

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë në pjesën e parë të ditës së sotme do të ketë mot kryesisht me...

Rama premton pushime unike pas jehonës së CNN-it për turizmin në Shqipëri

Media prestigjioze amerikane “CNN” e ka renditur Shqipërinë si një ndër 12 destinacionet turistike të kësaj vere. Përmes një postimi në Facebook, Kryeministri Edi Rama...

Lajmet e Fundit