20.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Al-Hilal me mega ofertë për Osimhen

Al-Hilal ka prezantuar mega ofertën për kartonin e Victor Osimhen.

Skuadra arabe i ka ofruar Napolit një ofertë jashtëzakonisht luksoze, shkruan arbresh.info.

Sipas Gazetta dello Sport, arabët kanë ofruar ofertë 200 milionë euro për 24-vjeçarin.

Pas dështimit të skuadrës arabe për transferimin e Kylian Mbappes nga Paris Saint-Germain, i gjithë fokusi është kthyer tek lojtari i Napolit.

“Enver Hoxha, ishte fare i pashpirt”- Ish-oficeri britanik në Shqipëri rrëfen përplasjet me ish-diktatorin në frontin e luftës: Mehmet Shehu, armiku im për vdekje

Memorie.al / Gjatë Luftës së Dytë Botërore, punoi me Enver Hoxhën dhe Abaz Kupin, për organizimin e forcave antifashiste. Me rënien e “Perdes së Hekurt”, stërviti...

Baldedaj nga AAK-ja kalon në LDK: Pa LDK-në nuk zhvillohet Prizreni

Ilir Baldedaj përmes një postimi në porfilin e tij ka bërë të ditur se rrugëtimin e tij politik do ta vazhdojë në Lidhjen Demokratike...

Lajmet e Fundit