-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

J.Lo dhe Maxim Chmerkovskiy – vetëm miq?!

J.Lo-Maxim ChmerkovskiySi ai ashtu edhe ajo kanë mohuar që mes tyre ka më shumë se sa një shoqëri me interes të përbashkët kërcimin.

Por në pamjet e shpërndara nga TMZ, Jennifer Lopez dhe balerini Maxim Chmerkovskiy duken më shumë se kaq. Ata janë fotografuar në një lokal nate në Konektikat në Shtetet e Bashkuara pas një koncerti të 44-vjeçares.

Së fundmi, në një intervistë televizive këngëtarja portorikane e pyetur nëse kishte një dobësi kërcimtarët u përgjigj:

“Kërcimtarët janë më të mirë në shtrat se sa aktorët”, ndoshta duke thumbuar Ben Affleck, aktorin me të cilin ka patur një lidhje nga nëntori i 2002 deri në janar të 2004-ës.

Më Shumë

Mbi 200 persona dhurojnë gjak në Ratkoc të Rahovecit

Për të 15-in vit më radhë, banorët e fshatit Ratkoc të Rahovecit, u janë drejtuar Ambulancës së fshatit për të dhuruar gjak me moton...

KGjK-ja dërgon në Kushtetuese Ligjin për Paga

Këshilli Gjyqësor i Kosovës (KGJK) në mbledhjen e 303-të të mbajtur të enjten, ka njoftuar se do t’i drejtohet Avokatit të Popullit për dërgimin...

Lajmet e Fundit