13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Anton Quni: Ky mjek ma shpëtoi jetën

Deputeti i LDK-së dhe ish-ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, ka treguar se ai nuk ka qenë mirë me shëndet.

Ai ka falënderuar doktorin e Spitalit Amerikan, Lulzim Brovina, fal të cilit siç ka thënë jeton me shëndet të plotë.

Quni ka thënë se mjekët shqiptarë jashtë Kosovës, e siguruan që t’i kthehet familjes dhe angazhimeve të përditshme.

Shkrimi i tij 

Shpëtimtari im

Falë doktor Lulzim Brovines unë sot vazhdoj të jetoj me shëndet të plotë.

Jam falënderues ndaj të gjithë mjekëve për këshillat dhe përkujdesjen, veçanërisht të dr.Lulzimit. Ai, stafi i tij i mrekullueshëm, mjekët shqiptarë jashtë Kosovës, më siguruan t’i kthehem familjes dhe angazhimeve të përditshme.

Zot, faleminderit që kemi njerëz të tillë!

 

 

 

Më Shumë

Ende pa kaluar 1 muaj nga rikthimi i tij, Prizreni dhe Dee Franklin ndajnë rrugët

Ende pa kaluar një muaj nga rikthimi i Dee Franklin te Ponte Prizreni, ai dhe klubi kanë ndërprerë bashkëpunimin. Klubi prizrenas kishte njoftuar zyrtarisht për...

Liria përforcohet me namibianin Megameno

Futbollisti namibian, Petrus Megameno, është lojtar i ri i Lirisë, ka bërë të ditur klubi prizrenas pak më parë, përmes një njoftimi të lëshuar...

Lajmet e Fundit