30.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Arbër Sinani i bashkohet Ponte Prizrenit

Ponte Prizreni ka njoftuar se ka nënshkruar me Arbër Sinanin.

Këtë klubi prizrenas e ka bërë të ditur në rrjetin social Facebook, transmeton Klankosova.tv.

Sinani me Ponte Prizreni ka nënshkruar kontratë njëvjeçare me mundësi vazhdimi.

“I dëshirojmë mirë ardhje lojtarit Sinani i cili vitin e kaluar me sukses mbrojti ngjyrat e skuadrës së Vëllaznimit , në të kaluarën ishte pjesë e Sigal Prishtinës e Prishtina e re”, thuhet në njoftim.

Klubi prizrenas ka thënë se së shpejti do të prezantohet një lojtar i huaj.

Cilat janë dallimet dhe çka i bashkon UDB-në dhe Gjykatën Speciale

Shkuan: Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA, i ikur në një lokacion ilegal nga frika nga EULESH -i Gjërat që i bashkojnë: UDB-ja dhe udbashët në...

Kurti takon baroneshën Ashton: Shumë çështje janë të njëjta tash e 13 vjet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbrëmë u takua me ish- përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe të Sigurisë, baroneshën...

Lajmet e Fundit