0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Ardian Shala, deputet i Parlamentit të Kosovës

Ardian ShalaArdian Shala(LDK) do të përfaqësojë qytetarët e Suharekës në Parlamentin e Kosovës. Ai në zgjedhjet e qershorit ka marrë 7,372 vota.

Suhareka ka tre deputetë në Parlamentin e Kosovës. Enver Hoxhaj nga PDK, Ardian Shala nga LDK dhe Bali Muharremaj nga AAK,janë deputetët që do të përfaqësojnë Suharekën në Parlament./TherandaPost/

Më Shumë

Cristiano Ronaldo fiton 450 mijë euro nga ndjekësit e rremë në Instagram

Sipas një studimi të ri, Cristiano Ronaldo, po fiton 450 mijë euro për postim në Instagram nga ndjekësit e rremë. Portugezi u largua nga Manchester...

Mot i vranët e me reshje bore sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë dites do të mbajë mot i vranët dhe me kushte për reshje bore. Sipas IHMK-së,...

Lajmet e Fundit