13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Arrestohen dy persona në Prizren, dyshohen për ushtrim dhe detyrim të prostitucionit

Dy persona, të dyshuar për ushtrim dhe detyrim të prostitucionit, janë arrestuar në Prizren

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptar të cilët dyshohet se kishin kryer veprat e cekura. Lidhur me rastin është kontrolluar një lokal, në cilësinë e provave materiale janë konfiskuar një DVR, një arkë fiskale, pesë telefona celular dhe 354 euro para”, njofton Policia e Kosovës.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuar janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Mbyllen tri ndeshjet e Superligës, fitojnë Ballkani, Llapi e Prishtina

Të tre favoritet e tri xhirove të sotme të Superligës së Kosovës në futboll arritën t’i marrin pikët e plota. Ballkani fitoi derbin përballë Gjilanit,...

Prag tragjedie, futbollisti maroken përplaset me murin e një salle sportive

Futbollisti maroken, Sofian Kiyine u dërgua me urgjencë në spital pas një aksidenti të tmerrshëm me makinë që e pa atë të përplasej me...

Babait

Enigmë

Lajmet e Fundit