1.8 C
Prizren
E hënë, 4 Mars, 2024

Arrestohet i dyshuari për dhunë fizike në Suharekë

Është arrestuar një person në Suharekë.

Ai dyshohet se ka probleme psikike dhe se me datën e cekur ka ushtruar dhunë fizike.

Biznesi “Time Out” në Prizren kërkon një punëtor

Viktima është një femër kosovare, ndërsa orenditë shtëpiake janë dëmtuar.

I dyshuari, pas intervistimit, është dërguar në mbajtje sipas vendimit të prokurorit.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

 

 

 

 

Më Shumë

Davies arrin marrëveshjen personale me Reali

Gazetari i njohur gjerman i merkatos, Florian Plettenberg, ka njoftuar se Real Madrid po punon për një tjetër transferim të madh. Pas marrëveshjes për Kylian...

Dusan Vlahovic i gatshëm për të rinovuar kontratën me Juventusin

Sulmuesi i Juventus-it, Dusan Vlahovic është i etur për të qëndruar te “Zonja e Vjetër” dhe ai është i gatshëm të refuzojë lëvizjet në...

Takimet e Selmanajt

Lajmet e Fundit