0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

 Policia e Kosovës (PK) njofton se është arrestuar një person në Prizren, nën dyshimin për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi.

Përmes raportit 24 orësh, policia njofton se arrestimi i të dyshuarit u bë të mërkurën, rreth orës 11:00.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që dyshohet se ka kryer veprën e lartcekur. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim

Më Shumë

Vetëvendosjes në Prizren kërkon mbledhje të jashtëzakonshme për faljen deri në 100 euro të tatimit në pronë

Grupi i Kuvendarëve i Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren, ka paralajmëruar se do të dorëzojë kërkesën për mbajtjen e një seance të jashtëzakonshme, për faljen...

Mjekja Narqize Arenliu-Hoxhaj emërohet si u.d. e drejtoreshës në SHSKUK

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës ka konfirmuar dorëheqjen e ud.drejtoreshës së deritanishme të këitj institucioni Pranvera Zejnullahu-Racit. Nga SHSKUK kanë bërë të...

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit