20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Arrestohet një person në Prizren, një në Malishevë

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Prizren dhe një tjetër në fshatin Damanek të Malishevës. Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të Gjykatës Themelore në Prizren.

Të arrestuarit janë dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Prizrenit. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kiara sapo doli nga ‘frizerka’, qenka bërë nuse për qejfin e burrit e të vjehrrës

Kiara Tito vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së publikut shqiptar. Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme, përcjell...

Gjykimi për shpërthimin në Zhur, njëri i akuzuar mbrohet në heshtje

Në gjykimin për shpërthimin në Zhur, i akuzuari Arben Gashi ka vendosur të mbrohet në heshtje, ku së bashku me të akuzuarin Iran Badalli,...

Lajmet e Fundit