18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Arrestohet një person në Prizren, rrahu gruan dhe djalin

Një person është arrestuar në Prizren nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje verbale në gjendje të dehur i kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe djalin e tij.

Të dy këta iu nënshtruan tretmanit mjekësor. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Policia e ka cilësuar rastin si Dhunë në familje.

Më Shumë

Policia gjobit Blerandon, shkeli rregullat e komunikacionit

Ish-finalisti i Big Brother VIP Kosova 2, Blerando, është gjobitur nga policia. Këtë e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në Instagram....

Bashkimi synon barazimin e serisë ndaj Yllit

Skuadra e Bashkimit nuk do ta ketë aspak misionin e lehtë në mbrëmje kur të përballet me Golden Eagle Yllin në kuadër të serisë...

Lajmet e Fundit