-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Haksuka: Lushaj iu bashkua bashkëqeverisjes, u dakorduam të vazhdojmë bashkëpunimin për Prizrenin

Kandidati i pavarur, Milazim Lushaj po mbështet kandidatin për kryetar të Komunës së Prizrenit nga radhët e Vetëvendosjes, Mytaher Haskuka.

Haskuka ka publikuar një fotografi duke thënë se janë dakorduar që të vazhdojnë bashkëpunimin në mënyrë që Prizreni mos të ketë “kthim mbrapa”.

“Kandidati i pavarur, Milazim Lushaj iu bashkua #bashkëqeverisjes më shumë për Prizrenin. Nga Lushaj mora mbështetje të sinqertë dhe u dakorduam që ta vazhdojmë bashkëpunimin, në mënyrë që Prizreni mos të ketë ‘kthim mbrapa’, e të ecë drejt projekteve që do ta shndërrojnë Prizrenin në kryeqytet të zhvillimit e të prodhimit!”, ka shkruar Haskuka.

Më Shumë

Vlera e koeficientit 105 euro, mësuesi i merr 588 euro pagë bruto

Sot kryeministrit Albin Kurti, në një mbledhje të Qeverisë së Kosovës, ka treguar se vlera e koeficientit është 105 euro. Në bazë të kësaj page,...

Para transferimit te Bayern, Cancelo ishte refuzuar nga Real Madrid-i

Real Madrid nuk kishte tentuar ta transferonte Joao Cancelo-n, sepse klubi nuk është interesuar për një përmirësim në krahun e drejtë, raporton Marca, duke...

Lajmet e Fundit