6.8 C
Prizren
E hënë, 5 Dhjetor, 2022

Arrestohet personi i kërkuar në Prizren

Një person i kërkuar nga organet e drejtësisë është arrestuar në Prizren.

Arrestimi i tij është bërë në rrugën” William Woker” në Prizren.

Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore në Prizren, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit”, njofton Policia e Kosovës. /PrizrenPress.com/

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve për vitin shkollor 2022- 2023

Më Shumë

Reduktimet e planifikuara/ Në këto fshatra të Prizrenit s’do të ketë sot rrymë

Kompania për Distribuimin e Energjisë Elektrike në Kosovë (KEDS) ka njoftuar konsumatorët se për shkak të punimeve të domosdoshme në rrjet për siguri të...

Hasani: Vendosja e emrave shqip për fëmijët sot është detyrë kombëtare e çdo shqiptari

Ish-i burgosuri politik Nait Hasani,  ka treguar edhe me çfarë pasoja janë përballur personat të cilat kanë pasur emra me identitet kombëtar e po...

Flamuri dhe qeni

Lajmet e Fundit