11.8 C
Prizren
E shtunë, 2 Mars, 2024

Arrestohet suharekasi, e rrahu ish-bashkëshorten e tij

Është arrestuar një burrë në Suharekë, pasi i njëjti e ka rrahur ish-bashkëshorten e tij.

Bëhet e ditur se gruaja ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ai ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare (ish bashkëshorten e tij). Viktima ka marrë tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Më Shumë

Vitia: Fondi për sigurimet shëndetësore nuk ka pasur kapacitet në këtë proces, vetëm është grumbulluar borxhi prej 30 milionë eurove

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, gjatë seancës të jashtëzakonshme që po mbahet në Kuvend rreth Shqyrtimit të Propozim- rezolutës për gjendjen në shëndetësi dhe...

Zbulohet kasti i filmit për jetën e Michael Jackson

Filmi biografik i shumëpritur për jetën e Michael Jackson vjen më 18 prill 2025 dhe kasti i plotë më në fund është zbuluar. Filmi, i titulluar thjesht...

Lajmet e Fundit