30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Atraksioni i zgjedhjeve, nusja del dhe voton

Nusja del dhe votonKush thotë se shoqëria kosovare nuk është duke u vetëdijsuar?

Këtë konstatim tonin e arsyton edhe ky rasti i ditës së sotme, ku në një foto e cila po qarkullon në rrjetin social Facebook, shihet një çift i sapomartuar duke hyrë në qendrat e votimit, transmeton reporteri.

Ky çift edhe në mesin e obligimeve shumë të rëndësishme të tyre e ka futur në rend dite edhe çështjen e votimit.

Le të na shërbejë ky si shembullë i mirë që gjërat e rëndësishme të jenë gjithmonë me prioritet.

Më Shumë

Eurosport Italia për Shqipërinë: Skuadër ambicioze, kujdes nga Broja

'Eurosport Italia’ të martën vjen më një shkrim të gjatë për Kombëtaren shqiptare në prag të duelit me Italinë. Shqipëria dhe Italia do të ndeshen...

Një i lënduar në një aksident mes dy veturave në Prizren

  Një aksident mes dy veturave ka ndodhur në Prizren, si pasojë e të cilit është lënduar një person. Policia njofton se përveç lëndimeve si pasojë...

Lajmet e Fundit