-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Australiania tronditet pasi qëndroi 20 minuta në guaskën e tualetit dhe nuk kishte vërejtur merimangën e fshehur

Një modele australiane ka ndarë ‘tmerrin’ e saj kur gjeti një merimangë të madhe gjuetare të fshehur nën ndenjësen e saj të tualetit, pasi ishte ulur në të për 20 minuta duke ndenjur në telefonin e saj.

Gabriella Pizzato, e cila jeton në Gold Coast, Queensland, ishte pothuajse në lot derisa regjistroi një video të merimangës duke u zvarritur nga vendi ku po fshihej, pasi modelja u ngrit në këmbë, transmeton Telegrafi.

“Sapo shkova në tualet, u ngrita dhe lëshova ujin dhe gjeta një merimangë të madh nën sedilje. Isha ulur aty për rreth 20 minuta! O Zot, dua t’ju tregoj, është në të vërtetë e madhe. Dua të qaj. Është e madhe”, tha ajo në një video të TikTok.

Derisa Pizzato po fliste, këmbët e merimangës u shfaqën poshtë mburojës së guaskës së tualetit. /Telegrafi/

Watch till the end ? I have no idea how I’m ever gonna goto the toilet again #spider #australia #fyp ? original sound – Gabriella Pizzato

Më Shumë

Liria shokon Dritën, e eliminon nga Kupa

Liria ka bërë befasinë e madhe në Kupën e Kosovës, duke eliminuar Dritën e Gjilanit. Liria e mposhti në udhëtim Dritën, me rezultat 1-2, në...

28 nëntori – ditëlindja e komandantit legjendar, Adem Jashari

Komandanti legjendar, Adem Jashari, po të ishte gjallë të hënën e 28 nëntorit do t’i bënte 67 vjet. Ai ka lindur po në këtë ditë...

Flamuri dhe qeni

Lajmet e Fundit