7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Bashkëpunimi i nëntë De Niro – Scorsese

robertdeniromartinscorseseRobert De Niro ka thënë se mezi po pret që të ribashkohet me Martin Scorsese për filmin e nëntë.

Bashkëpunimi i ardhshëm për regjisorin, fitues të çmimit Oscar dhe aktorin hollivudian do të jetë “The Irishman”, ku gjithashtu do të paraqiten yje si Al Pacino dhe Joe Pesci.

Marty dhe unë kemi edhe një film tjetër gangsterësh për ta bërë dhe është shumë interesant. Mezi po pres, tha De Niro.
Ai tha se filmi nuk do të dalë së shpejti, pasi Martin po punon në dy filma “The Ëolf Of Ëall Street’ dhe “Silence”.

Jemi të përgatitur për film. Kemi skriptin. Marty po punon në një film tjetër aktualisht pastaj do të punojë në këtë. Do të duhet pak kohë, ka thënë Robert.
“The Irishman” do të jetë bashkëpunimi i nëntë për Robert dhe Martin, që nga bashkëpunimi i tyre i parë në “Mean Streets” në vitin 1973.

Ata gjithashtu kanë punuar së bashku, në “Taxi Driver”, “Neë York Neë York”, “Raging Bull”, “The King Of Comedy”, “Goodfellas”, “Cape Fear” dhe “Casino”.

Më Shumë

Moti sot me diell dhe vranësira, temperaturat minimale 0 gradë Celsius – maksimalja deri në 16

Moti sot parashihet të jetë me diell dhe vranësira të pakta në orët e para të mëngjesit. Më pas pritet shtim i vranësirave, të cilat...

Sot diplomon gjenerata e 59-të e Policisë së Kosovës

Sot me fillim nga ora 09:00 në sallën “1 tetori” do të mbahet ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë së Kosovës. Në...

Lajmet e Fundit