17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Begaj cakton ditën e premte për takim me qytetarët

RagipBegaj-kryetariMalishevesKryetari i Malishevë, Ragip Begaj, ka caktuar ditën e premte për t’u takuar dhe biseduar me qytetarët. Takimet do të mbahen çdo të premte nga ora 13:00 deri në ora 16:00.

“Dera e zyrës së kryetarit Ragip Begaj do të jetë e hapur për të gjithë qytetarët çdo të premte”, njofton KK në Malishevë.

“Kryetari Begaj do të jetë në dispozicion të qytetarëve, për t’u njohur me brengat e tyre, andaj luten të gjithë ata qytetarë, që duan ta takojnë kryetarin, të vijnë cdo të premte prej orës 13:00”. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kërcënoi me jetë vëllain, i dyshuari nga Kabashi i Hasit shkakton probleme në gjykatë

  Vendimi i Gjykatës për caktimin e masës së paraburgimit e ka mllefosur të dyshuarin nga Prizreni S.K., i cili para pak ditësh përfundoi në...

Arrestohet një shtetas i Shqipërisë, pasi i ofroi policit në Kosovë 20 euro ryshfet

Policia e Kosovës ka arrestuar të hënën në mbrëmje në pikë-kalimin kufitar të Vermicës një shtetas të Shqipërisë. Policia ka njoftuar të martën, se arrestimi...

Lajmet e Fundit